סיור וירטואלי בישקול מחסני ערובה בע"מ
אודות ישקול מחסני ערובה בע"מ


פרופיל החברה
לישקול כל ההסמכות והאישורים הדרושים למתן שירותי אחסנה בשטחים פתוחים וסגורים למגוון רחב של סוגי רכוש ומטענים. לחיסכון בתשלומי המיסים ניתן לאחסן את הסחורה ולשחרר חלקים ממנה לפי צורכי הלקוח.
פעילות החברה מתמקדת במתן שירותים לוגיסטיים. ישקול היא חברה ממוחשבת בעלת תוכנות מתקדמות וייעודיות וצוות עובדים מקצועי ומיומן המנהל את כל התהליכים ביעילות, בפשטות ובמהירות.שתורמות ליעילות האספקה.
הסחורות המאוחסנות בישקול שמורות כיאות, מאובטחות ומבוטחות בשלימות. בשטחי החברה מערכות גילוי אש וכיבוי אש (ספרינקלרים) , באישור כיבוי אש ואסמכתא של רשיון עסק לפי החוק. המחסנים ממוגנים כנגד אש.
כמו כן, יש אבטחה ושמירה ע"י מוקד מאוייש 24 שעות ובטלוויזיה במעגל סגור. מובן שחברת ישקול מבוטחת ע"י חברת ביטוח בפוליסה מקיפה כנגד נזקי אש ופריצות.

איחסון נוח ויעיל במחסני ערובה
ישקול מאפשרת לך את הנוחות באחסון כל הסחורה ושיחרור הכמות הנחוצה לך בזמן הנוח לך. בדרך זו תחסוך הוצאות רבות: מיסים, היטלים, אחסנה וכוח אדם. האיחסון בישקול מותאם לשמירה על איכותו ועל שלימותו של המוצר.
שטחי האחסון בישקול נמצאים ביתרון אסטרטגי משמעותי ליד נמל אשדוד.
שטחי האיחסון משתרעים על פני 25 דונם, כ-15 דונם – מחסנים מקורים, וכ-10 דונם – שטחים פתוחים.
שירותי החברה מתואמים עם עמילי המכס, ועם כל הגורמים הנחוצים לתהליך האיחסון והשחרור. יתרוננו מודגש ע"י הצוות בישקול, צוות שמנוסה מאוד באירגון ובמימוש תהליך זה.
הציוד התפעולי של ישקול עדכני, חדיש ויעיל. ברשותנו מלגזות חשמליות עד 2.5 טון. מלגזות עד 3.5 טון ו-7 טון, מלגזות לפריקת מכולות עד 45 טון ומלגזת חובק.
אנו מפעילים צי משאיות גדול, העומד מוכן וראוי לצורכי הלקוח.

אגף אחסנה חופשית
שטחי אחסנה חופשית בישקול מצויים על 18 דונם מהם שלושה דונמים מקורים. אלה משמשים לאחסנת מוצרים לאחר תשלום מיסים (אחסנה חופשית) או מייצור מקומי. לחברת ישקול ניסיון רב באחסנת מכולות מלאות ומטענים חלקיים. כמו גם בריקון מכולות מלאות ומטענים חלקיים. ישקול מספקת שירותי המכלה ושינוע.
החברות הוותיקות והמרוצות המשתמשות בשירותי האחסנה שלנו עוסקות בתחומים שונים ומגוונים: אלקטרוניקה, מוצרי צריכה, זכוכית, קרמיקה, כלים סניטריים וכלי רכב.
ולכולם – ניתן שירות מודרני, יעיל ויחס אישי.

לוגיסטיקה ומיחשוב בסימן של קידמה ויעילות
הפעילות הלוגיסטית כיום היא חלק עיקרי בפעילות חברת ישקול. מחסני החברה וכל שירותיה מנוהלים באמצעות מרכז לוגיסטי. המרכז החדיש והיעיל מתאם את מגוון השירותים שמעניקה החברה לקהל לקוחותיה.
מסופי המחשב אופיינים לסטנדרט הגבוה של הצוות ושל המשאבים הטכניים שעומדים לרשות ישקול. מערכת המחשוב מספקת מידע עדכני על מצב הסחורות, ומשרתת גם את הלקוחות לקבלת מידע מיידי על מצב התשלומים ועל מצב הסחורות.
השירותים הלוגיסטיים של ישקול כוללים: לוגיסטיקה והפצה, אחסנה בערובה ואיחסון הטובין לאחר תשלום מיסים.
בישקול מטפלים בהתאמת המוצרים לדרישות התקן הישראלי, כגון: החלפת תקעים, הדבקת תוויות ומיון.
אנשי הצוות בישקול מנוסים ומיומנים במיון ההזמנות, הכנתן למשלוח, ובשיגור ההזמנות לפי הוראות הלקוח.
הפעילות הלוגיסטית של החברה מצטיינת בהתמחות בתחומי אחסנה מגוונים: אלקטרוניקה ומוצרי פנאי, אופנה ומשקאות ורבים אחרים. הסחורות מאוחסנות ביעילות לפי הצרכים השונים של הלקוחות. אנו מטפלים באופן שוטף בעשרות פריטים שונים במגוון רחב ביותר:
-הובלת המכולות מהנמלים למחסני הערובה ולבית הלקוח.
-אחסון חופשי בשטח מקורה ובשטח חצרים.
-אחסון סחורות במחסני ערובה בשטח מקורה ובשטח חצרים.
-ניהול ממוחשב של המלאי לפי איתורי גושים בהתאם לדרישות המכס.

 

 

ישקול מחסני ערובה בע"מ
מחסני ישקול ממוקמים אסטרטגית בקרבת הנמל ובסמוך לכבישים הראשיים המובילים לכל חלקי הארץ.
מספר המחסן של ישקול ברשויות המכס הינו: 8037

הכתובת: רחוב האומן 7,
אזור תעשייה דרומי, אשדוד

מפת סניפים


® Created by: www.photo3d.co.il - 360 HD virtual tour