סיור וירטואלי בבית מבשלים חוויה
אודות מבשלים חוויה

 

חברת מבשלים חוויה החלה את דרכה בשנת 1999 כמארגנת של חוגי בישול במקומות עבודה. החברה נוסדה על ידי השף יניב פרטוש תמיר ומיה תמיר, יועצת ארגונית (M.A.), ופיתחה בהתמדה את החיבור והקשר המקצועי שבין התחום הארגוני לבין פעילות במטבח. עם הזמן הרחיבה החברה את שירותיה ופעילותה והפכה את המטבח לאמצעי לאבחון בבעיות ארגוניות, וכלי עזר לפיתוח מנהלים וגיבוש צוותים.

בית מבשלים חוויה ממוקם בראשון לציון מזרח (סמוך לצומת בית דגן) כולל מתחם אירועים וסדנאות מפואר, חדר ישיבות משוכלל, וחנות שף קטנה ומטריפה. המקום פתוח ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. ניתן לקיים בו אירועים קטנים באווירה חמה ואינטימית . ישיבות צוות והנהלה, הדרכות ומצגות שונות, פגישות עסקים, אירועים פרטיים, ארוחות עסקיות, סדנאות מנהלים, סדנאות גיבוש, סדנאות בישול ולשלב בין עבודה, חוויה ואוכל מעולה שיוכן במיוחד עבורכם כשאתם עסוקים בעניינים אחרים, או שאתם תכינו בעצמכם תוך כדי סדנת בישול מגבשת.


מתחם סדנאות ואירוח מפואר כולל :
* ציוד הקרנה ושמע מתקדמים וכן ציוד יעודי להעברת סדנאות ופעיליות שונות. עד 50 משתתפים.
* חדר ישיבות/ הדרכה מאובזר, הכולל פינת קפה וניתן לעריכה בתצורת- ישיבה, כיתה, תאטרון, "ח". עד 38 משתתפים.
* חנות השף בה ניתן לרכוש ציוד בישול מקצועי במחירים אטרקטיביים במיוחד.
* במהלך האירוח בבית מבשלים חוויה, תהנו בנוסף משירותי משרד מלאים, אינטרנט אלחוטי והכי חשוב צוות גדול ומיומן עם חיוך על השפתיים.

פעילות בשוק העסקי
החברה מציעה סדנאות גיבוש, סדנאות לפיתוח מנהלים והדרכות בישול, אירועים קולינאיריים מיוחדים לחברות, ימי כיף וגם שירותי קידום מכירות אליהם מוזמנים השפים של החברה כמדגימים ומובילי דעת קהל.
הפעילות משתלבת גם בימי עיון וישיבות עסקיות שניתן לקיים בחדר הישיבות המרווח . אפשר לפתוח את בוקרו של יום עיון עם ארוחה טובה שעושה מצב רוח טוב וחשק לעבוד. אפשר לפתוח אותו בלימוד והרצאות, ניתוחים ומצגות ולהשחיז את התאבון לקראת ארוחת הגורמה שתוגש למשתתפים בצהריים

פעילות בשוק הפרטי
החברה פונה לשוק הפרטי עם שורה של סדנאות בישול, מופעי שף ואירועים קטנים שניתן לקיים בבתים פרטיים או בבית מבשלים חוויה.כתובת בית מבשלים חוויה:
דרך המכבים 54 (פלוטיצקי 10),
אזור תעשיה מזרח ראשון לציון (סמוך לצומת בית דגן).

טלפון: 03-5588518

פקס': 03-5588519

מפת סניפים

  ®  Created by: Photo3D.co.il - 360 HD Virtual Tours